newsletter

Зала за Уелнес класове

всички услуги

Модерна, стилна, уютна и светла, оборудвана с последно поколение професионални уреди Technogym, залата за уелнес класове в Atama Wellness Club предлага на своите клиенти най-качествени условия за групови и индивидуални тренировки.

Богатото разнообразие от програми включващи аеробни и бойни спортове, спининг, пилатес, фитбол, йога, зумба, бейли денс, позволява да изберете подходящите за вас  класове според  индивидуалните си желания, потребности и физически способности.

Екипът от млади и квалифицирани инструктори се грижи не само за вашата добра физическа форма и здравословно състояние,  но ви гарантира и много приятни емоции в добра компания, страхотна музика и много усмивки.

Atama Wellness Club е атрактивна дестинация за спорт и релакс за хора от всякаква възраст, място за нови контакти и приятелства.

ЕЛАТЕ ПРИ НАС! СТАНЕТЕ НАШИ ПРИЯТЕЛИ!

Повече информация за нашите класове:

А това са нашите инструктори:

График на залата за уелнес класове

Легенда: - Нов клас - Очаквайте - По заместване - Безплатен час - Няма да се провежда - Ексклузивен час
- Високо интензивен клас - Средно интензивен клас - Ниско интензивен клас
Класовете по Kangoo Jumps и Group Cycling са с предварително записване
час Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
07              
08              
09              
10              
11              
12              
13              
14              
15              
16              
17              
18              
19              
20              
21              
час Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък Събота Неделя
Pilates
Петя9:30 – 10:30 ч
Kangoo Jumps
Мая10:30 – 11:30 ч
Tabata +
Нина11:30 – 12:30 ч
Power Step
Емануела 12:30 – 13:30 ч
Tapout
Боби/Жоро 13:30 – 15:00 ч
Pilates & Ballet
Мариана15:30 – 16:30 ч
Piloxing
Мая16:30 – 17:30 ч
Табата
Емануела17:30–18:30
Kangoo Jumps
Лидия18:30 – 19:30 ч
Group Cycling
Ани 19:30 – 20:30 ч
Fitball
Мария 20:30 – 21:30 ч
Power Pilates
Мия 9:00 – 10:00 ч
Йога и индийски
танци - Мина10:00 – 11:00 ч
Functional Step
Емануела 11:00 – 12:00 ч
Kangoo Jumps
Мая 12:30 – 13:30 ч
Pilates
Ани 13:30 – 14:30 ч
Insanity
Нина16:30 – 17:30 ч
Йога
Бистра 17:30 – 18:30 ч
Zumba
Любка18:30 – 19:30 ч
Тае бо
Лидия 19:30 – 20:30 ч
HIIT
Соня 20:30 – 21:30 ч
Group Cycling
Светослава9:30 – 10:30 ч
Kangoo Jumps
Мая10:30 – 11:30 ч
Tabata +
Нина11:30 – 12:30 ч
Power Step
Емануела 12:30 – 13:30 ч
Tapout
Боби/Жоро 13:30 – 15:00 ч
Pilates & Ballet
Мариана15:30 – 16:30 ч
Tabata Trek
Соня16:30 – 17:30 ч
Power Step
Емануела17:30–18:30 ч
Pilates
Ани18:30 – 19:30 ч
Group Cycling
Ани19:30 – 20:30 ч
Yogalates
Мария 20:30 – 21:30 ч
Power Pilates
Мия 9:00 – 10:00 ч
Йога и индийски
танци - Мина10:00 – 11:00 ч
Functional Step
Емануела 11 – 12 ч
Kangoo Jumps
Мая 12:30 – 13:30 ч
Pilates
Ани13:30 – 14:30 ч
Insanity
Нина16:30 – 17:30 ч
Йога
Бистра 17:30 – 18:30 ч
Zumba
Любка18:30 – 19:30 ч
Тае бо
Лидия19:30 – 20:30 ч
HIIT
Соня 20:30 – 21:30 ч
Pilates
Петя9:30 – 10:30 ч
Kangoo Jumps
Мая10:30 – 11:30 ч
Tabata +
Нина11:30 – 12:30 ч
Power Step
Емануела 12:30 – 13:30 ч
Tapout
Боби/Жоро 13:30 – 15:00 ч
Piloga Stretch
Мариана15:30 – 16:30 ч
Piloxing
Мая16:30 – 17:30 ч
Табата
Емануела17:30–18:30 ч
Kangoo Jumps
Лидия 18:30 – 19:30 ч
Комб. гимнастика
Емануела19:30 – 20:30 ч
Fitball
Мария 20:30 – 21:30 ч
Group Cycling за
начинаещи - Ани10 – 11 ч
Pilates
Ани11 – 12 ч
Zumba
Любка12 – 13 ч
Step Body Work
Емануела13 – 14 ч
Dance & Fit
Мариана14 – 15 ч
Йога
Бистра15 – 16 ч
Kangoo Jumps
Мая 16 – 17 ч
Nike Training
Алиса17 – 18 ч
Zumba
Сиси 18 – 19 ч
HIIT (Cross Fit)
Соня10:45 – 12 ч
Power Step
Емануела 12 – 13 ч
Tapout
Боби/Жоро 13 – 14 ч
Тае бо
Лидия 14 – 15 ч
Йога
Бистра 15 – 16 ч
Kangoo Jumps
Лидия 16 – 17 ч
Functional Pilates
Ани17 – 18 ч
Zumba
Сиси 18 – 19 ч
Изтеглете график на зала уелнес класове
Графикът се актуализира всяка седмица.
За всички текущи промени ще получите информация на телефон 02 962 09 99 или на рецепцията на клуба.
В сила от: 18 Септември 2017 г.

© Atama Wellness and Spa Всички права запазени